סטודנט

 סטודנט

רקע

Student הינו מרכז ללימודי פסיכומטרי שהוקם על ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, ומהווה חלופה אמיתית ואיכותית למכוני ההכנה הקיימים היום, וזאת כחלק מתפישתה החברתית של אגודת הסטודנטים לפיה השכלה גבוהה איננה מוצר שניתן לסחור בו, כי אם זכותו של כל אדם. ההשכלה הגבוהה, והזכות להשכלה גבוהה, לא צריכות להיות עסק של אף אחד. סטודנט מעניקה קורס פסיכומטרי המכין את התלמיד באופן הטוב ביותר. אנו שמים אותך, התלמיד, ואת הישגיך, במרכז, ולכן קורס פסיכומטרי בסטודנט הינו המקצועי והאיכותי ביותר. קורס פסיכומטרי בסטודנט מועבר על ידי המורים הותיקים והטובים בתחום וכולל בין היתר 13 בחינות סימולציה מדורגות, ספרי לימוד מקיפים עם אלפי שאלות תרגול, מכינה טרום הקורס בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית, מפגשי מיקוד וחזרה, מפגשים אישיים עם המורה, מרתון מקיף לקראת הבחינה ועוד.

הכלים שלנו להצלחה

  • מכינה- במפגשים אלו, מלמד המורה את כללי הבסיס בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית, וזאת תוך כדי תרגול ופתרון מספר רב של תרגילי פסיכומטרי. חשיבותה של המכינה הלימודית להצלחת כל תלמיד במבחן פסיכומטרי היא עצומה, וזאת מכיוון שתחומים אלו מהווים את הבסיס לפתרון החלק הכמותי במבחן פסיכומטרי. אבל, המכינה היא רק השלב הראשוני בהכנה המקיפה וביצירת המעטפת הלימודית המושלמת לקראת ההצלחה במבחן פסיכומטרי.
  • שיעורי עזר- בנוסף לחזרות ולתרגולים הרבים במסגרת המפגשים הלימודיים ובמסגרת מפגשי המיקוד בכיתה, כל מפגש לימודי ב-Student מתחיל בשיעור עזר בו מסביר המורה שאלות משיעורי הבית ונותן מענה לכל צורך שעולה מצד התלמידים – הכול בכדי ליצור את המעטפת הפדגוגית המושלמת.
  • סימולציות-הסימולציות הן מבחנים המדמים מבחן פסיכומטרי. מכיוון שהמטרה שלנו היא להכין את תלמידינו בצורה המיטבית למבחן פסיכומטרי, הסימולציות נערכות לאורך כל קורס הפסיכומטרי ולא רק בשבועיים או בשלושת השבועות האחרונים. כך, תלמידי סטודנט מתנסים במבחן פסיכומטרי, מכירים אותו ומתרגלים אליו, ומגיעים למבחן מוכנים באופן הטוב ביותר. אנו מחויבים להביא את תלמידינו להכרה מושלמת עם רזי הבחינה, טוב יותר והרבה יותר מוקדם. החלטנו להעלות את רמת ההכנה למבחן פסיכומטרי לרמה אקדמית.
  • מרתון- במסגרת המרתון מתקיימים מפגשים מקיפים בהם מבוצעת חזרה על כל החומר הלימודי שנלמד במהלך הקורס, תוך תרגול מקבצי-שאלות בזמנים המותאמים למבחן פסיכומטרי. בנוסף, בין מפגשי המרתון נערכות סימולציות מלאות המורכבות משמונה פרקי בחינה והמדמות את הבחינה האמיתית ומכינות את תלמידינו בצורה המיטבית למבחן פסיכומטרי. על כל אלה, מתווסף יחס אישי צמוד ומלא מצידו של המורה, הן מבחינת תחקור הסימולציות, הן מבחינת הכוונה אישית לקראת הבחינה והן מבחינת בניית תוכנית לימוד אישית המתמקדת ביכולותיו האישיות של כל תלמיד.
  • מפגשים אישיים עם המורה- סטודנט ומוריה מתחייבים להעניק יחס אישי אמיתי לכל תלמיד ולהכיר את יכולותיו הלימודיות ואת צרכיו האישיים. לכן, בקורס פסיכומטרי בסטודנט מקיים כל תלמיד לפחות שלושה מפגשים אישיים עם המורה. כל זאת כחלק מתפישתנו כי הוראה פדגוגית אמיתית והצלחה לימודית לא ייתכנו ללא יחס אישי והתמקדות ביכולותיו של כל תלמיד.
  • מספר התלמידים בכיתה- כיתות הלימוד בקורס פסיכומטרי של סטודנט מונות כ- 17 תלמידים בממוצע, ואנו מתחייבים כי מספר התלמידים בכיתה לא יעלה על 25 תלמידים. רק באופן הזה, למילה "אישי" יש משמעות חדשה ואמיתית.

סניפים

תל אביב

ירושלים

חיפה

קריות

נתניה

כפר סבא

ראשון לציון

אשקלון

סטודנט שמה לעצמה למטרה להיות הגוף המוביל בתחום מבחינת הישגי התלמידים, איכות ההוראה והיקף חומר הלימוד ואיכותו. בכדי לעשות כן, אנחנו מאפשרים למורה להעניק לך, התלמיד, בקורס פסיכומטרי את המעטפת הלימודית המושלמת. מאחר ואנו מאמינים כי חלק עיקרי ומרכזי ממעטפת זו הינו יחס אישי אמיתי, הכוונה והתמקדות בכל תלמיד ותלמיד.